Jdi na obsah Jdi na menu
 


boxer

30. 1. 2007
Boxeři a jejich kříženci kteří již našli domovObrazekBoxer, pes, 1 rok. Baxi bol nájdený, ale zdá sa, že tam, odkiaľ sa stratil, bol týraný, alebo minimálne v nevhodných podmienkach. Byl v karantenní stanici ve ZvoleněObrazekBoxer, fena, 1 rok. Od 28.8.2006 je v útulku údolí Dubnica nad Váhom


ObrazekBoxer, pes, Felix, 3 roky, Byl v útulku v Brně Kociánce.
Byl odebrán rodině, kde sloužil dětem "na hraní". Nemá proto rád menší děti, s většími (13 a víc) nemá problém stejně jako s dospělými.


ObrazekDvouletá boxerka Viktorka byla v rubrice Daruji pouhý den a už se našla hodná pani která si jí vzala. Přeji oběma hodně štěstí.


ObrazekDario, boxer, pes odhadem asi 7 letý. Byl v útulku Ústí nad Labem
Zde se můžete podívat co mi napsala jeho nová panička: Dario
ObrazekBoxer, pes, 12 let
Odchycen 17.12.2006 kolem hradu Veveří.
Byl v útulku MP Brno
Naštěstí se nepotvrdila naše domněnka že ho někdo vyhodil, ale ve skutečnosti se jen ztratil a jeho páníček byl rád že ho našel takže je zpátky u své rodiny.

ObrazekBoxer, fena, 2 roky, nalezena 23.11.2006 v ulici 28.října v Ostravě. Byla v útulku MP Ostrava
Zde se můžete podívat co mi napsal její nový páníček: Adra
Tento inzerát jsme měli v rubrice daruji.
Daruji, 3 letou,fenu boxera. Hodná, vhodná do bytu i na hlídaní zahrady. Z rodiných důvodů spěchá. Cheb - a toto mi přišlo za hlášení od paní chovatelky z ch.s. z Ungeltu, která má velkou zásluhu na tom že tato fenka se dostala do opravdu skvělých rukou. : tak feňulka z Chebu je už u nové paničky včera jsem ji tam rovnou převážela - je to téměř 4 letá holka, zlaťanda bez PP. Je to děsné šídlo, už v autě se chovala úplně jako kdyby v něm jezdila od jakživa, u nové paničky hned zrekvírovala všechny hračky po předchozí boxince - spala s paninou v posteli a teď zrovna prý lítá po louce s pískací beruškou v hubě.
Její novou paničku znám 16let, čubinka tam prožije báječný život.....tož tak


Obrazek2 štěňátka boxera, pejskové, stáří 3 měsíce. Byli v útulku Dubnica nad Váhom